E-poest ostu sooritamisel
ja kliendiandmete sisestamisel saate
ennast registreerida e-poe püsikliendiks.
Selleks tuleb teha linnuke kasti
"Registreeri ka kasutajana".

 
Püsikliendile on  
kõik tavahinnaga tooted
alates teisest ostust
 10% soodsamad!


Soodustuse saamiseks
palume enne ostu sisse logida.

Lisaks saab registreerunud kasutaja
jälgida oma tellimuse staatust
ja vaadata varasemaid ostukorve.


 
 

Nööbid

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED


Veebipoe buttons4u.eu (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ NK Trade (registrikood 10683945), asukohaga Kentmanni 11a Tallinn 10116.


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad sisaldavad 22% käibemaksu  ja on eurodes.
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Tellimust saab veebipoes vormistada nii registreerumata külalisena kui ka registreeritud kasutajana. Kasutajaks saab registreeruda toodete ostu korral pärast tellimuse kinnitamist ja kontaktandmete sisestamist märkides vastavasse kasti linnukese.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus ja arved html ja pdf vormingus, soovitame need salvestada. Arve saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay (ei ole aktiveeritud, võimalik on tasuda ainult arve alusel)

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi pangaandmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

  • Arve alusel tasumine

NB!   Arve tasumisel märkige kindlasti selgitusse tellimuskinnituse/arve number.
Koheselt pärast "arve alusel tasumine" valimist ja tellimuse edastamist saadame Teie  e-posti aadressile tellimuskinnituse/arve. Juhul kui tellimiskinnitus/arve ei jõua 24 h jooksul peale tellimuse esitamist Teie e-postkasti jõudnud (kontrollige, et kiri pole rämpsposti hulgas), siis saatke vastavasisuline teade avalehe lingilt "Tagasiside". Arve tasumise tähtaeg on 7 päeva ülekandega arve alusel  NK Trade OÜ arveldusarvele Swedpangas. Ootame enne kauba teele saatmist makse laekumist panka tellimuse summas. Kui Te seitsme päeva jooksul tasuda ei saa, siis andke sellest meile teada meiliaadressile noobikauplus@gmail.com ja me saame Teie soovi korral hoida kaupa kauem broneeringus. Kui arve tasumist ja arvel näidatud summa laekumist meile 7 päeva jooksul toimunud ei ole, siis loeme tellimuse/arve tühistatuks. 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 5 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse kõikidesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse.
Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:  Omniva pakiautomaat, Omniva postkontor, Omniva kuller; mujale riikidesse rahvusvahelise standardpakiga.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti hiljemalt 3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on väljaspoole Eestit õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus (vabas vormis) ning saata see e-posti aadressile noobikauplus@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Seejärel võtab kauba müüja ostjaga ühendust ja lepitakse kokku kauba tagasisaatmise viis.  Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).  
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva möödumisel tagastatava kauba kättesaamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.


Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile noobikauplus@gmail.com või helistada telefonil: +372 524 2296.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile noobikauplus@gmail.com  või helistada telefonil: +372 524 2296.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.
Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.